projekty / probíhající - Sdružení Krajina - občanská organizace pro ochranu přírody

Novinky emailem

Vaše e-mailová adresa:

Opište prosím písmena z obrázku:

projekty / probíhající

Zvětšit

Regionální luční směs Žďárské vrchy I

Sdružení Krajina v rámci svých aktivit zaznamenalo poptávku po osivu regionální luční směsi pro oblast Žďárských vrchů, která na trhu bohužel není. Vyhledalo a oslovilo relevantní partnery s nabídkou spolupráce na projektu vytvoření regionální luční směsi Žďárské vrchy.

V rámci projektu bude probíhat sběr semen vytipovaných druhů - kopretina bílá, krvavec toten, kohoutek luční, rdesno hadí kořen, kokrhel menší, tomka vonná a třeslice prostřední, a zajištěny pozemky vhodné pro založení matečnic.

Projekt je realizován díky podpoře Českého svazu ochránců přírody v rámci programu „Ochrana biodiverzity“.

Přečíst celý článek >>


Zvětšit

ThinkGreenService - Nové stromy do krajiny

Společný program General Logistics Systems Czech republic s.r.o  (GLS) a Sdružení Krajina, jehož cílem je zmírnit negativní dopady dopravy na životní prostředí výsadbou stromů ve volné krajině.

Přečíst celý článek >>


Čištění tůní Nové Město na Moravě

Program zapojování veřejnosti do ochrany přírody a krajiny

Předmět: Dlouhodobý program Sdružení Krajina, který se prolíná s dalšími zde uvedenými projekty. Cílem programu je vtáhnout veřejnost do praktických činností ve prospěch ochrany přírody a krajiny. V rámci tohoto programu spolupracujeme s dalšími neziskovými organizacemei.
Místo: kraj Vysočina

Přečíst celý článek >>


ZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitZvětšitKtraj VysočinaPardubický krajZvětšitNadace VIANadace VeronicaStátní fond životního prostředíZvětšit